{Kampanie PPC}

Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe w Internecie to przede wszystkim kampanie banerowe w rozliczeniu za kliknięcie, popularna nazwa to kampanie PPC (Pay per Click)

W naszej Agencji SEM najczęściej tworzymy kampanie reklamowe w systemie Google Ads (wcześniej znany jako Google Adwords). System ten opiera się na wyświetlaniu reklam dla użytkowników wyszukiwarki Google jak i partnerów tj Youtube, czy portali wyświetlających reklamy Google Adsense.

Google Ads to zaawansowany system reklamowy. Posiada wiele funkcji optymalizujących kampanie pod kątem odbiorców i budżetu, który przeznaczamy na pozyskanie wejścia na naszą stronę.

Prowadząc kampanię reklamową w wyszukiwarce, jesteśmy w stanie ustalić trafność odbiorcy do:

  • wieku
  • zainteresowań
  • miejsca zamieszkania

Kampanie reklamowe możemy prowadzić z dużą skutecznością również na Facebooku i Instagramie. Targetowanie reklam oraz tworzenie ich pod konkretnych odbiorców jest równie proste jak w systemie Google Ads.

Jesteś zainteresowany kampanią PPC?

Prowadzimy kampanie reklamowe i kampanie SEO dla firm z całej Polski !

Dlaczego warto prowadzić kampanie PPC?

Kampanie reklamowe to łatwy sposób na pozyskanie ruchu na naszej stronie internetowej. Ilość wejść jest ściśle uzależniona od tego, jaki mamy budżet i jak chcemy go podzielić. Tworząc różne kampanie i grupy, możemy śledzić jakie reklamy się sprawdzają oraz jakie produkty cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników.

Statystyki to cenne informacje na temat tego jak powinien być prowadzony nasz biznes e-commerce. Tworzenie kampanii reklamowych na początku działalności sklepu jest dobrym sposobem na to, aby sprawdzić nasz sklep oraz jego asortyment.

Dlaczego pozycjonować?

Jest kilka powodów dla, których warto to robić.
1. Twoja konkurencja już to robi a więc już Ci ucieka
2. Stały ruch z wyszukiwarki
3. Trafność klientów wyższa niż z reklam PPC

Jarek
12 lat doświadczenia w SEO
Pozycjonowanie to usługa, która pozwala stabilnie rozwijać Twój e-commerce.

Bez ruchu z wyszukiwarek płacisz zbyt dużo za pozyskanie klienta!
AZS Agencja SEO

Agencja SEO i SEM, która nie boi się wyzwań!
Bogate doświadczenie, stale rozwijana wiedza to gwarantuje sukces!